Esame vieni iš daugiapakopio marketingo lyderių - prekių ženklu, kuris vienija žmones su aistra, neeilines asmenybes, tuos, kurie nori keisti savo gyvenimą ir ieško jame naujos kokybės. Tiekiame patrauklios kainos aukščiausios kokybės produktus tiesiogiai į klientų namus be tradicinių prekybos tinklų pagalbos.

    FM WORLD veikia greito vartojimo prekių (ang. FMCG, fast-moving consumer goods) srityje. Iš pradžių - 2004 metais - Vroclave buvo įkurta FM WORLD Lenkija, o jau po trijų metų - 2007 metais - dinamiško augimo užsienio rinkose dėka, buvo įkurta bendrovė FM WORLD. Šiuo metu mūsų produktus pažįsta ir vertina keliasdešimtyje šalių skirtinguose kontinentuose. Visame pasaulyje FM WORLD bendradarbiauja su apie 500 000 Verslo Partnerių. Įmonė sudaro idealias sąlygas mikro-verslumo plėtrai, pvz. siūlo verslo paramą ir profesionalius mokymus.

Pavyzdinis FM WORLD pasiūlymas - net 150 išskirtinių kvapų. Aukštos klasės kvepalai ir kvapusis vanduo Federico Mahora kuriamas bendradarbiaujant su Perfand ir Drom Fragrances. Prekės ženklas Federico Mahora taip pat apima parfumuotus kosmetikos produktus (pvz. kūno balzamai, prausimosi geliai, losjonai po skutimosi, rankų kremai, skutimosi putos, kvepalai plaukams ir kitos kvapniosios kosmetikos priemonės), kurie kompleksiškai papildo kvapus, bei veido ir kūno priežiūros produktus, tokius kaip Gold Regenesis, Hello Honey ir Spa Senses.

FM WORLD MAKE UP tai aukštos kokybės makiažo priemonės, praturtintos mineralais, ekstraktais ir augaliniais aliejais, kurie užtikrina gražią ir natūralią odos išvaizdą ir puikią apsaugą. Plati madingiausių atspalvių gama leidžia sukurti nuostabų makiažą dienai ir vakarui. Siūlome kosmetikos priemones skirtas įvairių tipų odos priežiūrai. 

FM WORLD FOR HOME, SMART&CLEAN logotipai ženklina aukščiausios kokybės produktus namų švarai ir nuostabiam kvapui. FM WORLD FOR HOME buitinės chemijos produktų asortimentas nuolatos plečiamas, papildomas produktais skirtais pvz. naminių gyvūnų priežiūros ir higienos ar automobilio švaros produktais.  

AURILE tai produktai sukurti mėgautis. Nuostabios natūralios ir aromatizuotos kavos rūšys patenkina net didžiausių juodojo gėrimo gurmanų lūkesčius, o novatoriški įvairiafunkcinių kavos mišinių receptai yra absoliučia naujiena Lietuvos rinkoje. Asortimente atrasite ir puikias arbatų rūšis.